Skip to main content

#OgramyWirusa – akcja polskich wydawców planszówek

zagramw.to wysłało do mnie ciekawą informację prasową:

Zdajemy sobie sprawę, że obecne czasy są trudne dla wszystkich. Gracze w kwarantannie ogrywają wciąż te same tytuły, a wydawcy sprzedają mniej niż zazwyczaj. Jako zagramw.to od 2 lat wspieramy polskich wydawcow we wprowadzaniu na rynek nowych tytułów. Także teraz chcemy pomóc! Wszystkim nam zależy przecież, żeby rynek planszówek w Polsce rozwijał się nadal, gdy sytuacja będzie już opanowana.

Ale pandemia najbardziej dotyka służbę zdrowia. I także do walki o nią chcielibyśmy zaprosić planszówkową społeczność.

Zagramw.to zaprasza do akcji  #OgramyWirusa! Postanowiliśmy zaangażować wydawców z całej Polski. Już 29.03 uruchomimy sklep internetowy www.ogramywirusa.pl, w którym będziecie mogli kupić gry bezpośrednio od wydawców z całej Polski, wspierając ich w tym czasie. Zakup każdego tytułu to nie tylko zapewnienie sobie zajęcia na kolejne wieczory kwarantanny. To także wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z COVID-19, ponieważ 10% od każdej sprzedanej gry zostanie przekazane na zbiórkę Fundacji Siepomaga.

Akcja ma na celu wsparcie polskich wydawców gier planszowych oraz ogólnopolskiej zbiórki na rzecz walki z COVID-19 i nie ma charakteru zarobkowego. Zagramw.to nie pobiera żadnej prowizji ponad pokrycie kosztów transakcji i operacyjnych.

Dlatego też zapraszamy do #OgramyWirusa. Dołączając do nas, pomagasz trzy razy! Polskiej służbie zdrowia w walce z pandemią, polskim wydawcom w  trudnej sytuacji i sobie – graczowi – w walce z nudą kwarantanny.

Zróbmy razem coś dobrego!

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.