Skip to main content

Przedsprzedaż “Dziennika 29” – informacja prasowa od FoxGames

Dziennik 29 to ciekawy twór, jest to książka z łamigłówkami – coś pomiędzy grą paragrafową, a tytułami nawiązujących do escape roomów. Rozpoczęła się przedsprzedaż tego tytułu. Co wydawca ma do powiedzenia?

Premiera: 13.03

Zanurz się w niezwykłej przygodzie, zmierz się z łamigłówkami i układankami. Do rozwiązania zagadek potrzebne jest niekonwencjonalne podejście!

Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji. W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy.

Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę. Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek.

Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

Więcej informacji: http://dziennik29.pl/

Wiek graczy: 12+ lat

Cena detaliczna: 29,99 zł

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.