Skip to main content

Wrześniowe nowości – Informacja prasowa od wydawnictwa Egmont

Porcja informacji od wydawnictwa Egmont – Kraina Planszówek

Polska Luxtorpeda – Odjazd!
Liczba graczy: 2-8 osób
Wiek graczy: 6-106 lat
SCD: 49,90 zł (brutto)
Premiera: wrzesień 2018

Odjazdowa gra o Polsce!
„Luxtorpeda – Odjazd!” to druga część imprezowego hitu! W pudełku jest 13 nowych kategorii oraz zestaw kart z Luxtorpedą, który urozmaica zasady znane z pierwowzoru. W „ Luxtorpedę – Odjazd! można grać niezależnie od pierwowzoru albo połączyć obie wersje, mieszając dowolnie różne kategorie.
POTWORY W TOKIO – POWER UP!
Liczba graczy:     2–6 osoby
Wiek graczy:       8-108
SCD:  79,90 zł (brutto)

Dodatek do bestsellerowej gry „Potwory w Tokio”. Ta wersja pasuje zarówno do starej, jak i nowej edycji „Potworów w Tokio”. Duża promocja serii – Mistrzostwa Polski, Duża wersja gry.
PRZYGOTUJ SIĘ NA DOŁADOWANIE!
Potężny Pandakaï wkracza do miasta! Pozostałe potwory muszą zmutować i ewoluować, by stawić mu czoła. Walka o Tokio osiągnęła kolejny poziom. Który potwór wygra tym razem?
Dodatek wprowadza nowe karty Ewolucji, dzięki którym potwory zyskują unikalne cechy. Przez fanów „Potworów”, dodatek ten określany jako „must have”.
POTWORY W NOWYM JORKU – POWER UP!
Liczba graczy:    2–6 osoby
Wiek graczy:      8-108
SCD: 79,90 zł (brutto)

Dodatek do „Potworów w Nowym Jorku”. Zawiera karty, które pozwalają grać Potworami z Nowego Jorku w grze Potwory w Tokio.  Duża promocja serii – Mistrzostwa Polski
PRZYGOTUJ SIĘ NA DOŁADOWANIE!
Do Manhattanu wkroczył nowy potwór – przerażający rekin Mega Shark. Pozostałe potwory muszą ewoluować, by stawić mu czoła. Wykorzystaj nowe umiejętności i wygraj bitwę o Nowy Jork!
Dodatek wprowadza nowe karty Ewolucji, dzięki którym potwory zyskują unikalne cechy.
W pudełku znajduje się też dodatkowa talia Ewolucji, która umożliwia granie potworami z Nowego Jorku w grze „Potwory w Tokio”.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.