Skip to main content

Portal Games – Nowe otwarcie

Jakiś czas temu informowałem o zakończeniu współpracy z Portal Games, dlatego z radością oznajmiam nowe otwarcie w kontakcie z tym wydawnictwem. Nie będę za bardzo wyciągał prywatnej korespondencji, ale w Wielką Sobotę napisałem do Merry maila ze słowami pojednania, gdyż doszły do mnie słuchy, że ona będzie zajmować się kontaktem z mediami. Marzenę bardzo miło wspominam z konwentów, więc poinformowałem, że w gestii ocieplenia kontaktów znoszę “embargo” na gry Portalu na moim blogu. Zdziwiła mnie propozycja otrzymania gry do recenzji, więc zdecydowany “szacun”.

Nie chcę rozciągać i rozwodzić się na ten temat, więc zakończę tę informację jednym zdaniem: bądźcie pewni, że coś na temat Portal Games / 2Pionki się pojawi na Okiem PowerMilka.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.