Skip to main content

Kwietniowe premiery Black Monka – Informacja prasowa

Wydawnictwo Black Monk w kwietniu znów zaatakuje rynek planszówek,  tym razem Gretchinami, odświeżoną wersją Munchkin: Apokalipsa oraz dodatkiem do tej wersji :). Więcej w poniższej informacji prasowej:

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informuję, że po świetnie przyjętej premierze Glooma, ani na moment nie zwalniamy z wprowadzaniem na rynek nowych tytułów! Właśnie ruszyły kolejne przedsprzedaże!

27 kwietnia premierę będą miały Gretchiny, czyli szalona gra wyścigowa osadzona w świecie Warhammera 40,000, w której gracze wcielą się w zielonoskórych kierowców fur zbudowanych ze wszystkiego, co akurat było pod ręką! Każdy wyścig to emocje, ryzyko i zero zasad fair play!

W kwietniu nie zabraknie także czegoś dla fanów Munchkina! Długo wyczekiwana przez fanów Apokalipsa powraca – można już zamawiać Munchkina Apokalipsę w Edycji Jubileuszowej, a także dodatek do niej – Inwazję Owcych! Gracze staną w obliczu nadchodzącego końca świata, któremu tylko oni będą w stanie zapobiec. Świetnymi grafikami tę odsłonę gry ozdobił znany rysownik Len Peralta. Premiera 13 kwietnia!

Z okazji przedsprzedaży w naszym sklepie internetowym www.sklep.blackmonk.pl na graczy czekają specjalne promocje!
Będę bardzo wdzięczny za poinformowanie o tych premierach swoich fanów. W załączniku podsyłam grafiki.
Serdecznie pozdrawiam,

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.