Skip to main content

Przedsprzedaż i Black Monk Weekend – Informacje prasowe od wydawnictwa Black Monk

Wydawnictwo Black Monk przesłało dwie nowiny, którymi chce się podzielić. Pierwsza dotyczy przedsprzedaży gry Do boju, towarzysze! :

Szanowni Państwo,
założyliśmy sobie, że 2018 rok będzie dla nas bardzo obfity w premiery – i zaczynamy realizować postanowienia już na jego początku. Dlatego z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży gry Do Boju, Towarzysze!
Oficjalna premiera zaplanowana jest na 21 lutego, ale już dziś możecie zamawiać tytuł w przedsprzedaży!

Cena gry to 89,90 zł, a do każdego zamówienia w przedsprzedaży dorzucimy specjalną, unikatową playmatę do gry! Ten klimatyczny gadżet nie tylko pomoże uporządkować rozgrywkę, ale także sprawi, że gracze jeszcze bardziej poczują się jak na linii frontu.
Wypchnij Towarzyszy na pierwszą linię frontu i pozostań ostatnim żywym graczem!
Nie pozwól, by atak trafił właśnie Ciebie i pamiętaj, że na tej wojnie nie masz przyjaciół.
Pełna negatywnej interakcji gra karciana, budząca salwy śmiechu i jęki zawodu, gdy Towarzysze pokrzyżują Twoje plany. Nie wychodź przed szereg – wypchnij tam przeciwnika!
Zagrywaj karty Manewrów i Wydarzeń, by skryć się za plecami innych… ale najpierw musisz przewidzieć ich ruchy! Zbieraj Ekwipunek – Hełm, Kamizelka czy Maska Gazowa mogą uratować Cię przed stratą życia. Równoczesna, dynamiczna rozgrywka sprawi, że ani przez chwilę nie poczujesz się bezpiecznie! Pamiętaj, nie chcesz być na celowniku! Przeżyj, to rozkaz!
Zawartość pudełka:
• 165 kart;
• instrukcja.
Informacje dodatkowe:
• 2-8 graczy;
• sugerowany wiek: od 8 lat;
• czas rozgrywki: ok. 20 minut.
Grę znajdziecie w sklepie internetowym wydawcy – www.sklep.blackmonk.pl/nowosci

To oczywiście nie koniec premier na ten rok! Już w najbliższym czasie do sprzedaży trafią tytuły takie jak Gloom, Gretchiny czy Munchkin Apokalipsa w nowej, jubileuszowej odsłonie!

Druga informacja dotyczy kolejnej edycji imprezy Black Monk Weekend:

Szanowni Państwo,
wydawnictwo Black Monk po raz trzeci wchodzi do stacjonarnych sklepów z grami planszowymi z akcją #BlackMonkWeekend!
Trzecia odsłona weekendu z Black Monkiem poświęcona będzie najnowszej odsłonie gier z serii Munchkin, czyli Dobremu, Złemu i Munchkinowi. Już w weekend 9-11 lutego gracze będą mogli wziąć udział w akcji w 21 sklepach z całej Polski! Choć w wielu z tych miejsc odbęda się turnieje z nagrodami, impreza nie jest skierowana wyłącznie do fanów serii – przez cały weekend prowadzone będą pokazy i nauka gry, więc jeśli nie znacie Munchkina, Black Monk Weekend to świetna okazja, by go poznać!

Akcja nieustannie się rozwija. Przy pierwszej edycji Black Monk współpracował z 10 sklepami, przy drugiej – z 14. W trzecią edycję zaangażowały się aż 23 sklepy! Oto ich lista:
Ale Planszówki i Graciarnia – Gdańsk
Card Store – Ełk
Centrum gier Pegaz – Bydgoszcz
e-Legion.pl – Świdnik
Fenix – Szczecin
GameKeeper – Rzeszów
GOSU – Poznań
Graal – Warszawa
GRAnatowa Club – Mosina
GRAPLA – Ząbki
Gry-Tychy – Tychy
Joker – Kraków
Mag Planszowy – Wrocław
Mandragora – Kraków
Merfolk – Pruszków
Morion Games – Warszawa
Palabras – Oświęcim
Planszomania – Warszawa
Pomysłowa Kredka – Białystok
Shockland – Gdańsk
Strefa Gry – Bielko-Biała
Strefa MTG – Warszawa

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.