Skip to main content

Nasza Księgarnia – Informacja prasowa

Garść nowinek od wydawnictwa Nasza Księgarnia. Trochę tego jest, więc jak się wczytacie, to i coś o konkursie będzie :)

Dwie nowości już w sprzedaży!

Wielka ucieczka to nowa wersja rodzinnego hitu znanego na świecie pod nazwą Cartagena. Natomiast gra Twardy orzech do zgryzienia to idealna propozycja dla graczy lubiących logiczne wyzwania. Gra została bardzo wysoko oceniona przez Toma Vasela, jednego z najpopularniejszych na świecie recenzentów gier. Jego zdaniem jest ona lepsza od innego klasyka wśród rodzinnych gier logicznych, Hej! To moja ryba!.

W maju przybiegną mrówki!

Jedną z naszych majowych nowości będzie gra Mrówki, nawiązująca do bestsellerowej książki Naszej Księgarni. Gra – podobnie jak książka – zilustrowana została przez Katarzynę Bajerowicz.


Mrówki to polska wersja gry 35 Rainbow, prezentowanej na zeszłorocznych targach w Essen przez koreańską firmę G-Game. To niezwykle emocjonująca gra na spostrzegawczość i refleks. Zadaniem graczy jest odnajdywanie małych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to łatwe, ponieważ mają one różne kolory i numery – należy wykazać się spostrzegawczością oraz umiejętnością szybkiego liczenia, by jak najszybciej odnaleźć właściwą mrówkę!

Więcej mocy!

W każdej grze Wydawnictwa Nasza Księgarnia znajduje się jedna, losowo wybrana Karta Megamocy. Są to wyjątkowe karty, ponieważ pasują do każdej gry! Zostały bardzo dobrze przyjęte, postanowiliśmy więc zaprosić graczy do zabawy:

WYMYŚL KARTĘ MEGAMOCY PRZYDATNĄ PODCZAS GRY!
NAJLEPSZE POMYSŁY ZNAJDĄ SIĘ NA NOWYCH KARTACH ILUSTROWANYCH PRZEZ TOMASZA LEŚNIAKA!

Propozycje nowych megamocy należy przesyłać na adres: gryplanszowe@nk.com.pl. Zabawa trwa do 23 kwietnia 2017 r. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają niespodzianki.

Pozdrawiamy,
Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA
www.nk.com.pl

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.