Skip to main content

#lovecraftmonth z Angry Board Gamer

Kamil Traks wysłał mi jakiś czas informację o akcji #lovecraftmonth. Co to jest? O tym poniżej

#lovecraftmonth akcja mająca na celu rozpropagowanie gier, których tematem głównym jest świat stworzony przez Howarda Philipa Lovecrafta (zm. 15 marca 1937 – 80 lat temu).
Głównym założeniem akcji jest tagowanie hashtagiem #lovecraftmonth wpisów związanych z twórczością Lovecrafta przez cały marzec 2017 roku oraz propagowanie gier stworzonych w świecie wykreowanym przez H.P. Lovecrafta
W ramach akcji można wziąć udział w konkursie “Najmrocniejshe zdjęcie przy grze z Cthulhu”: Autor bloga angryboardgamer.pl, czyli Kamil Traks oraz goście w postaci Adriana Szymańskiego oraz Szymona Piechy, na koniec miesiąca wybiorą zwycięzcę – autora najlepszego – najbardziej klimatycznie kreatywnego zdjęcia z grą Ctlhulhu. Nagrodą jest Droga do Szaleństwa ufundowana przez wydawnictwo Portal Games. Warunkiem koniecznym, by móc uczestniczyć w konkursie jest polubienie fanpage @angryboardgamer oraz wrzucenie zdjęcia na swoją tablicę z hashtagiem #lovecraftmonth.
Blog angryboardgamer.pl działa zgodnie z poniższym harmonogramem:
2017-03-01 – Stworzenie Wydarzenia na Facebook
2017-03-02 – Publikacja recenzji: Posiadłość Szaleństwa ed. 2
2017-03-09 – Publikacja recenzji: Droga do Szaleństwa
2017-03-16 – Publikacja recenzji: Eldritch Horror
2017-03-23 – Publikacja recenzji: Studium w Szmaragdzie
2017-03-30 – Publikacja recenzji: Horror w Arkham
2017-03-31 – Zakończenie akcji – ogłoszenie zwycięzcy/zwycięzców konkursu.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.