Skip to main content

Mój ci on. Cathala w obiektywie – ogłoszenie konkursu

Jest Bruno Cathala Day, musi być i konkurs ;).

Jak wspomniałem, wraz z tym wydarzeniem ogłoszę konkurs pt. “Mój ci on. Cathala w obiektywie”. Zadanie jest proste! Należy przesłać zdjęcie z grą Bruna Cathali lub samym autorem. Będę oceniał pod różnymi względami, ale na pewno możecie liczyć, że kryteriami będzie atrakcyjność, kreatywność czy stopień w jakim promuje ona gry planszowe. Nie macie gry tego projektanta w kolekcji? Nic straconego, liczę na waszą wyobraźnie. Dozwolone są wszelkie formy graficzne, w tym kolaże czy fotomontaże. Możecie przerobić zdjęcia tak, że gracie z Cathalą chociażby w Haru Ichiban. A możecie nawet się przebrać za tego twórcę gier czy jego grę. Pamiętajcie, że lubię się śmiać, więc jeżeli coś będzie zabawne, to może mieć spore szanse :).

Co do wygrania? I – Kingdomino, II – Haru Ichiban, III – Piraci: Karaibska flota, I wyróżnienie – Pentos, II wyróżnienie – Gra pomyłek.

Konkurs trwa do 22 listopada 2016 (do 23:59), więc się śpieszcie! :). Zgłoszenia wysyłajcie na konkurs@powermilk.pl.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.