Skip to main content

Konkurs! Konkurs! “Mars one, skały, minerały”

Słyszeliście o programie Mars One? Jest to prywatny projekt, mający na celu założenie pierwszej kolonii na Marsie. Selekcja grupy, która wyruszy w podróż na Czerwoną Planetę zakończyła się w 2013 roku, w przyszłym roku zaś zacznie się 9-letni etap przygotowań. W 2026 pierwsi koloniści wyruszą na Marsa, aby w 2027 roku założyć ową kolonię. Już rok później cywilizacja tej “osady” ma się powiększyć o kolejną grupę. Ambitne plany, trzeba przyznać.

Dobra, pewno was bardziej zastanawia ten konkurs, a nie moje ględzenie o tym ciekawym projekcie. Zadanie konkursowe jest proste. Zakładamy, że w 2013 roku zgłoszenie do programu zostało wysłane przez ciebie (swoją drogą, wiecie, że w Mars One uczestniczy 13 Polaków?). Musisz odpowiedzieć na następujące pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty masz być jednym z setek pierwszych kolonizatorów Marsa?

Na odpowiedzi czekam do 31 października, do godziny 23:59. Zgłoszenia konkursowe wysyłajcie na konkurs.wiertla@powermilk.pl. Osoba, która stworzy według mnie najlepszy opis wygra grę Wiertła, Skały, Minerały.

Szczegółowy Regulamin Konkursu “Mars One, skały, minerały” jest dostępny pod tym linkiem.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.