Skip to main content
Wydawnictwo Black Monk

Informacje od Black Monk

Przez ostatni tydzień w wydawnictwie Black Monk się nieco działo, dlatego prezentuję dwie informacje prasowe.Pierwsza nota mówi o nowościach, czyli jeszcze więcej Munchkina!

Świętowanie jubileuszu Munchkina trwa! Kolejna seria premier trafi do sklepów już na przełomie września i października. Co przyniesie? Przede wszystkim zupełnie nowe spojrzenie na znanego wszystkim Munchkina Fantasy! Ale na tym nie koniec. Black Monk przygotował dla graczy dwa dodatki do gry – jeden to prawdziwa mieszanka wybuchowa z Wróżkowym Pyłkiem w roli głównej, a drugi niewątpliwie będzie legen… wait for it… darny! LEGENDARNY!
Co łączy Welcome to Showside, Adventure Time, Bravest Warriors i Hello Kitty? Przy wszystkich tych tytułach pracował amerykański rysownik, Ian McGinty. Teraz do tej listy można dorzucić jeszcze Munchkina! Munchkin Edycja Jubileuszowa to stary, dobry Munchkin Fantasy w zupełnie nowej odsłonie graficznej! Jak wyglądają odświeżone Młotomysz z Marsa, Altanka czy Bandanka Prawdziwego Macho? Wkrótce będziecie mogli się przekonać!
Czy ktoś tęskni za Wróżkowym Pyłkiem? A za Munchkinomiconem? Powracają! I to nie samotnie. Dodatek Obfitości to połączenie ośmiu boosterów w jeden szalony dodatek. Oprócz wymienionych, znajdziecie w nim Wzmocnienia Potworów, Grozmieniacze, Smoki i Wejście Smoków, Żywi Inaczej oraz Księżniczki… Jest w czym wybierać!
A to jeszcze nie wszystko! Pora stworzyć nowe legendy! Munchkin Legendy ⅔ Faunie Igrzyska to dodatkowe 110 kart. Chwyć miecz i wyjdź na arenę, by zostać największym Gladiatorem wszechczasów! A jeśli spośród fauny i flory zawsze wolałeś to pierwsze, to świetnie – nowa Rasa z tego dodatku pozwoli każdemu zostać Faunem!

mflegendy23

Wydawnictwo Black Monk poszerza ekipę, wiec druga informacja związana jest z poszukiwaniem pracownika.

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby, żeby planszówki stały się czymś więcej niż hobby! Wydawnictwo Black Monk prowadzi rekrutację pracowników.
Aplikować można na kilka stanowisk. Jeżeli czujesz, że masz gadane i nie masz problemów z jasnym i klarownym komunikowaniem się, możesz spróbować swoich sił jako Handlowiec lub Przedstawiciel Handlowy. Asystent Koordynatora Produkcji to stanowisko dla osoby skrupulatnej i terminowej, która lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Możesz również zgłosić się do pracy jako Organized Play Manager – to stanowisko czeka na kogoś, kto dobrze zna kolekcjonerskie gry karciane i czuje, że odnajdzie się w organizowaniu turniejów tego typu.
A jeżeli nie szukasz pracy w pełnym tego słowa znaczeniu, ale masz ochotę wesprzeć wydawnictwo od czasu do czasu – na przykład na konwentach – dołącz do Zakonu Czarnego Mnicha! Wyjeżdżaj na konwenty i tłumacz gry innym albo organizuj turnieje w swojej okolicy!
Więcej informacji możecie znaleźć na www.blackmonk.pl/rekrutacja

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.