Skip to main content

Imagine Realms – Nowe wydawnictwo na rynku

Przeglądając Facebooka przypadkowo natknąłem się na fanpage wydawnictwa Imagine Realm. Po nawiązaniu kontaktu otrzymałem informację prasową. Co te wydawnictwo ma do powiedzenia o sobie?

Startuje Imagine Realm. Dołączysz do gry?
We wrześniu podboje rynku gier planszowych rozpoczyna nowe wydawnictwo, Imagine Realm. Zaczarowane, nieco z kapelusza, ale w pełni rozwinięte za sprawą wieloletniej pracy twórczej związanej z grami planszowymi, które wprowadzą powiew świeżości dla fanów tej rozrywki. Wydawnictwo ma jasno określone cele, przygotowane tytuły i już niebawem, w bardzo bliskiej przyszłości, pierwsza gra zawita na sklepowe półki. Gra nie byle jaka, bo nader oryginalna i całkiem towarzyska; Wieże Magów.
To tylko początek, bo tak jak przygoda Imagine Realm z grami daleko sięga, tak wizja gier tego wydawnictwa patrzy w odległą przyszłość, i na horyzoncie jest wiele tytułów, które – zgodnie z ich misją – dadzą wiele radości graczom i pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności.
Studio tworzy od lat gry planszowe przeznaczone dla szerokiej gamy odbiorców; od gier towarzyskich do rozbudowanych planszówek dla zaawansowanych graczy. Choć portfolio Imagine Realm nie ma do tej pory na koncie wydanej pozycji, to wśród stworzonych tytułów są już takie, które zyskały zainteresowanie i zdobyły pierwszych fanów oraz pozytywne opinie. Najnowsza gra, Wieże Magów, zapewni dużo dobrej zabawy, co jest misją tej marki.
Imagine Realm jest świeże, jak świeże są pomysły studio: nietuzinkowe, oferujące proste rozwiązania dostarczające wiele możliwości, a to zaledwie początek. Już w listopadzie gracze będą mogli posmakować całkowicie nowej rozrywki.
Kontakt z Imagine Realm można uzyskać przez stronę Facebook na której studio będzie regularnie zamieszczać informacje związane z działalnością, a całkiem niedługo uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzącym wydaniu Wież Magów!

logoir2

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.