Skip to main content

51. Stan w Dragonusie

Krakowski sklep Dragonus organizuje turniej 51. Stanu! Dostałem propozycję objęcia patronatem medialnym tego wydarzenia – a jako, że lubię te miejsce (kilka razy zdarzyło mi się tam zajrzeć lub kupić) nie miałem żadnych wahań, aby się zgodzić na tę propozycję. OK, dość o mnie. Zgłoszenia do turnieju odbywają się do 23 czerwca, same rozgrywki będą 25 czerwca. Poniżej zamieszczam notę prasową, abyście dowiedzieli się o szczegółach:

Świat, który znasz przestał istnieć… Nie ma rządu, armii, cywilizacji… Wszechobecny bunt komputerów doprowadził do wojny pomiędzy ludźmi i maszynami… Czy potrafisz zdobyć władzę i wpływy w nowym świecie i zbudować nowy, 51. Stan?

Dragonus zaprasza 25 czerwca na prezentację oraz turniej premierowej gry Wydawnictwa Portal – 51. Stan!
Jesteś fanem gier w klimacie post-apo? Potrafiłbyś przetrwać w świecie zdominowanym przez maszyny? Spróbuj swoich sił i zagraj w 51. Stan!
LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1734926160124190/
Miejsce: Sklep Dragonus, ul. Lubomirskiego 49, Kraków
Data: 25.06.2016 (sobota)
Zapisy drogą mailową: turnieje@dragonus.pl
Limit miejsc na turnieju: 32 osoby
Program:
11:00 – prezentacja gry
12:00 – start turnieju
Zgłoszenia:
Zgłoszenie należy wysłać do dnia 23 czerwca (czwartek), do godziny 24:00 na adres e-mail: turnieje@dragonus.pl, podając imię i nazwisko, nazwę turnieju oraz datę.
O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Weryfikacja zgłoszenia nastąpi w przeciągu maksymalnie 72 godzin od momentu zapisu.
Nagrody:
– gra Konwój dla zwyciezcy,
– upominki od Wydawnictwa Portal,
– kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie Dragonus,
– 10% rabatu na zakup 51. Stanu dla wszystkich uczestników wydarzenia.
Zastrzegamy sobie prawo zwiększenia ilości nagród :)
Wstęp darmowy!

Zapraszam na to wydarzenie wraz z sklepem Dragonus.

dragonus_logo p

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.