Skip to main content

Patronat medialny – Karczemne opowieści – Szata graficzna

Tailor Games opublikował nową, oficjalną prezentację graficzną gry Karczemne Opowieści. I jak wam się podoba? Czujecie ten klimat karczmy, poszukiwań przygód, fantasy oraz RPG-a? Ja tak!

cards

Podobnie jak w komisarzu Wiktorze, tak tutaj mamy bardzo charakterystyczne, suche imiona: Sambor Cichyszelest dla skrytobójcy? Czemu by nie? A jak nazwać barda? No jasne, że Gościsław Brzdęk. Nasza łuczniczka zaś nazywa się Racimira Ciętystrzał. Bardzo charakterystyczne, ciekawe i lekko humorystyczne podejście.

mockup

Specyficzne podejście do rysunków przedstawiono już podczas zapowiedzi. Teraz po nałożeniu kolorów ten parodiowy styl jeszcze bardziej zostaje podkreślony. Grubiańskie, pijackie, zawadiackie i awanturnicze miny naszych śmiałków od razu rzucają się w oczy.

Co sądzicie o tych grafikach? Wypowiedzcie się! :)

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.