Skip to main content

Rozwijam skrzydła, będę wydawcą!

[oczywiście to żart prima aprilisowy]

 

Tak, wreszcie mogę podzielić się tą informacją! Niedługo wkraczam na rynek planszówkowy jako wydawca pod szyldem PowerMilk Games. Pierwszą grą, którą zamierzam wydać jest Get Bit! Deluxe, czyli po polsku będzie to Daj gryza!. Tytuł ten opowiada o piratach, którzy stracili statek w wyniku walki. Statek zatopiony, ląd nie ]daleko, to wskakujemy do wody i uciekamy. Brzmi pięknie, prawda? No pewno by tak było, gdyby nie to, że w morzu grasuje rekin chcący pozbawić nasz kończyn. Daj gryza! to wesoła gra imprezowa, w której wszystko jest możliwe. Zagrywając karty będziemy płynąc do brzegu, ale pod warunkiem, że wykażemy się sprytem i zagramy kartę inną niż pozostali gracze.

Planowana data dystrybucji to połowa lipca tego roku :). Poniżej zaś znajdziecie proponowaną okładkę:

DajGryza

Jeżeli myślicie, że to koniec niespodzianek, to na początku listopada ruszy zbiórka na Wspieram.to, aby ufundować wydanie polskiej edycji Sentinels of the Multiverse. Strażnicy wielowymiaru – bo tak będzie polski tytuł – to gra kooperacyjna, w której jako drużyna superbohaterów będziemy starali się pokonać złoczyńcę. Zbierz swoją grupę i jako Dziedzictwo, Zjawa, Absolutne Zero czy Wieszczka pokonaj Barona Ostrze, Obywatela Jutrzenkę lub Wielkiego Watażkę Vossa. Los świata jest w twoich rękach!

To na razie wszystko co na dzień dzisiejszy mogę ujawnić, ale wierzcie mi, jeszcze mam co pokazać. Na temat gier, które będą wychodzić dzięki wydawnictwu PowerMilk Games będę informował.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.