Skip to main content

Olsztyńskie Dni Fantastyki i Nauki – Zaproszenie!

Olsztyńskie Dni Fantastyki i Nauki to impreza poświęcona zarówno fantastyce jak i nauce jej towarzyszącej. To wydarzenie ma na celu jednoczenie fanów fantastyki, zarówno miłośników literatury jak i gier fabularnych RPG, gier planszowych, karcianych i bitewnych.

Na tej imprezie będziecie mogli spotkać się z autorami polskiej fantastyki, wysłuchać wielu ciekawych prelekcji, brać udział w panelach dyskusyjnych, pograć w gry oraz wygrać fantastyczne nagrody w naszych konkursach. Oprócz tego będzie czekało na Was wiele stoisk z ciekawymi gadżetami.

Olsztyńskie Dni Fantastyki i Nauki odbędą się w dniach 3-5 VI 2016r. w budynku Wydziału Humanistycznego UWM w Olsztynie (Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn).

Jak zaznaczyli organizatorzy: Jest to kolejna edycja imprezy kulturalnej, rozszerzonej w tym roku o prężnie rozwijający się blok naukowy oraz wielu cenionych autorów, w tym Andrzeja Pilipiuka i Jacka Komudę.

Więcej informacji znajduje się na stronie Olsztyńskich Dni Fantastyki i Nauki.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.