Skip to main content

Fun Facts Friday #003 – CSI: Las i Wielka Stopa

Żółw i Zając to prosta gra wyścigowa, wbrew pozorom i w niej znajdziemy easter eggi. 

Wilk, który uczestniczy w wyścigu już był bohaterem jednej z bajkogier, mianowicie Trzy Małe Świnki. Pojawia się od również w Little Red Riding Hood (Czerwony kapturek), z tej okazji stworzono alternatywną kartę zakładu z napisem “I love Hood”.

003

W lesie doszło do morderstwa! Na jednym z kafelków toru wyścigu widać obrys charakterystyczny dla miejsc zbrodni. Co ciekawe, przedstawia on zająca. Czyżby mamy figuranta? Albo coś się stało innemu zającowi?

IMG_8665

W lesie są kanały, a przynajmniej właz do nich. Jednak podejrzewam, że mamy jakąś sieć, skoro właz jest na dwóch kafelkach. Może mamy jakiegoś nieuczciwego biegacza?

IMG_8666

Dziwne ślady na drodze sugerują, że mamy do czynienia z wielką stopą. Po prostu żaden z biegaczy nie jest tak duży, a jeden trop zajmuje pół drogi. Może jednak ktoś chciał nastraszyć biegających?

IMG_8667

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.