Skip to main content

Darmowy dodatek do gry Pokolenia

Informacja od wydawnictwa Hobbity.eu.

Wydawnictwo Hobbity przygotowało kolejny prezent dla graczy. W zeszłym tygodniu była to karta postaci Eriku, dodawana do dodatku Tokaido: Rozdroża, a w tym tygodniu ma kolejną niespodziankę. Tym razem jest to dodatek Pokolenia: Klienci, odświeżający grę Pokolenia.
Od dzisiaj, każdy kto kupi dodatek Pokolenia: Gospoda w sklepach biorących udział w promocji otrzyma gratis dodatek Pokolenia: Klienci. Dodatek zawiera 4 nowe żetony klientów i reguły w języku polskim.
Pokolenia to gra, która zdobyła kilkanaście nagród i nominacji na całym świecie, w tym prestiżowy tytuł Gry Roku dla graczy zaawansowanych w Niemczech. Oto pozostałe najważniejsze nagrody, jakie otrzymała ta gra w 2012 roku:
  • Mensa Preference Winner (Szwajcaria)
  • Deutscher Spiele Preis Best Family/Adult Game Winner (Niemcy)
  • Hra Roku Winner (Gra Roku w Czechach)
O niesłabnącej popularności jaką cieszą się Pokolenia  świadczą liczne dodruki oraz wydawanie nowych dodatków, które urozmaicają i odświeżają grę.
Ze względu na ograniczoną ilość dodatku Pokolenia: Klienci, oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.