Skip to main content

Więcej zjAvy w zjAvie!

Taki zatytułowanego mejla dostałem od organizatorów zjAvy! Po przeczytaniu informacji stwierdziłem, że nie dało się lepiej nazwać ten zbiór informacji. A zatem wszystko po kolei.

Podczas zjAvy odbędzie się premiera i pokazy niezależnego systemu RPG „S/Lay w/Me” produkcji Rona Edwardsa, uznanego twórcy gier niezależnych, przewidziana wyłącznie dla dwóch osób. Pozwala wcielić się w role Bohatera, Potwora i Kochanka, których losy splatają się ze sobą w niesamowitych przygodach, niemalże odrealnionych przygodach.

Dostępna jest wstępna tabelka programowa, która zawiera prelekcje, konkursy czy LARP-y.

REBEL.pl przygotował wiele atrakcji, między innymi loteria, konkursy, turnieje czy prototypy gier.

A tu bardzo ważna informacja, zjAva się przenosi. Przenosiny do większej lokalizacji w Gimnazjum 48 przy ul. Deotymy 25/33 przez co Games Room zwiększa powierzchnię do blisko 1000 m² (1000m²!).

Jakby było mało wam premier i atrakcji, to wydawnictwo Portal Games na zjAvie po raz pierwszy zaprezentuje Nowy Jork i Neodżunglę w nowej odsłonie.

Mnie się to podoba :)

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.