Skip to main content

Sponsorzy konkursu

Tak, dzisiaj jest ten dzień, dzisiaj rozpoczyna się konkurs. 300 lajków (no już trochę więcej), na moje dużo. Zastanawiałem się co tam na konkurs przeznaczyć, aż sami sponsorzy się odezwali. Zanim ogłoszę regulamin i zadanie konkursowe chciałbym poświęcić parę słów i przedstawić sponsorów.

Wydawnictwo Mader
Bardzo młode wydawnictwo, z którym spotkałem się w Gdańsku podczas festiwalu GRAMY. Te poznańskie wydawnictwo charakteryzuje chyba fakt, że są bardzo rodzinną firmą. Do tej pory wydali bardzo ciekawą grę Zaginione Wyspy.
Strona internetowa: http://www.mader-gry.pl/

Facebook: MaderGryPlanszowe

Wydawnictwo Granna
To bardzo znane wydawnictwo słynące z gier przeznaczonych dla dzieci oraz familijnych. Takie tytuły jak Rancho, Hej, to moja ryba!, czy Wilki i owce są kojarzone z tym wydawnictwem. Niedawno wydali grę CV, która jest przeznaczona raczej dla starszych graczy i przyjęła się dobrze w środowisku planszówkowym.
Strona internetowa: http://www.granna.pl/
Facebook: Grannagry
Sklep Otogryplanszowe.pl
Ten łódzki sklep prosperuje od prawie 3 lat na naszym rynku. W swoim asortymencie posiada gry planszowe, karciane, bitewne i RPG. Są wyposażeni wszystko co może zainteresować młodszego i starszego gracza.
Strona internetowa: http://www.otogryplanszowe.pl/
Facebook: OtoGryPlanszowe
Słowa na koniec
Podałem sponsorów w takiej kolejności, ponieważ sponsorują nagrody za I, II i III miejsce właśnie w takiej kolejności :) Osobiście zapraszam do zapoznania się stronami sponsorów, proszę o zalajkowanie ich na fejsbuku i zapraszam tutaj wieczorem, gdy będzie już ogłoszony konkurs.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.