Skip to main content

Się dzieje! Czyli spontan w 100%

Festiwal GRAMY to był świetnie spędzony czas, który zaowocował mnóstwem ciekawych rzeczy. Przez ten wyjazd będzie się działo sporo na blogu. Na tyle dużo, że postanowiłem nagrać filmik. Jakość i oświetlenie nadal kiepskie (nigdzie w moim domu nie ma dobrego miejsca).

W filmiku zupełnie zapomniałem powiedzieć, że udało mi się zagrać w Dinopody wydawnictwa Cube – Factory od Ideas, oczywiście nie omieszkam napisać Pierwszej Krwi. Relacja z festiwalu będzie jak najszybciej, najpewniej jutro. Na pewno dzisiaj przejrzę i być może wrzucę zdjęcia z GRAMY.

Zrobiłem filmik w swoim stylu. Bez scenariusza, bez przygotowania, na spontana. Dlatego macham tymi rękoma, dlatego nie patrzę się na kamerę, dlatego niemalże zasypiam. Jestem w 100% sobą. Też przepraszam za moje składanie zdań, pewno w sporej liczbie nie wiadomo o co chodzi. Tak ze mną jest. Większość tekstów jest bardzo luźna, więc tak wyszło. Jak mówiłem. Spontan. O 10:30 nagrywałem, o 10:00 wpadłem na ten pomysł. Wiem, że minęło kilka godzin od nakręcenia, chciałem na 12:00 wrzucić to w sieć. Jednak jak zawsze wszelkie problemy z sprzętem (znów!) oraz szereg innych spraw zmusił mnie do zamieszczenia tego wieczorem.

PowerMilk

Swoją przygodę z planszówkami zacząłem od Jungle Speed, Spadamy! i podobnych gier każualowych. Im więcej zagłębiałem się w gry planszowe, tym bardziej byłem nimi zainteresowany. Poza tym lubię musicale (ale ciężka muzyka rockowa też mi nie obca), seriale i filmy.